Nabídka

Stačí kliknout na položku v menu

Nebaví Tě se už doma dívat do počítače a na televizi?

Skončil(a) jsi některý z populárních sportů, a přesto chceš hrát kolektivní sport?

Nechceš být bábovkou a rád(a) by si se věnoval(a) něčemu co má smysl?

Chceš se naučit hrát tradiční sport, u kterého se musí myslet?

Přidej se k nám. Rádi Tě mezi sebe vezmeme a naučíme Tě všechno co dovedeme. Přijď se přesvědčit sám(a), s rodiči nebo starším sourozencem, najdi si družstvo, které Ti bude věkem nejbližší a přijď se podívat na některý trénink a vyzkoušej si co dovedeš. Jsme prima parta :).

Tréninky žáků a žákyň jsou každé úterý a čtvrtek v areálu sportovní haly.

Dny a časy tréninků
ÚTERÝ 16:00 - 17:00
ČTVRTEK                     16:00 - 17:30

Oddílové příspěvky

Příspěvky 2000,- Kč (nebo 1/2 ve výši 1000,- Kč) pro roční období 2019/2020 zasílejte na následující účet viz níže.  Členský příspěvek 400,- Kč se bude hradit začátkem roku 2020 nejpozději do konce února. Dbejte na správnost variabilního symbolu a zprávy pro příjemce, abychom mohli váš příspěvek správně zaúčtovat! Příspěvek je možné platit měsíčně po 250,- Kč trenérovi.
Číslo účtu: 176655107 / 0100
Variabilní symbol: rodné číslo dítěte
Zpráva pro příjemce: jméno dítěte – házená (např.: Novák - házená)
Veškeré další dotazy směřujte na p. Žďárského nebo p. Rybáře

Varnsdorfská házená - sezóna 2019/2020 začala

Vážení a milí sportovní příznivci, rád bych vás informoval o započaté sezóně 2019/2020 u našeho oddílu házené TJ SLOVAN Varnsdorf. V této sezoně jsme se spojili v kategoriích starších, mladších a mini žáků s nově vznikajícím oddílem házené TJ SLAVOJ Děčín. Dohodnutá spolupráce nám i SLAVOJI umožnuje udržet házenou ve všech výše zmiňovaných kategoriích. Touto dohodou vzniklo družstvo starších žáků hrajících pod hlavičkou TJ SLOVAN Varnsdorf a družstvo mladších žáků hrající za TJ SLAVOJ Děčín. Důvodem je malá základna dětí v obou klubech.

Varnsdorfští starší házenkáři již absolvovali dva turnaje. Turnaj v Liberci a ve Dvoře Králové nad Labem, kde bohužel nezískali ani bod. Mladší žáci hráli svůj první turnaj v Lovosicích a mají na svém kontě jednu výhru a jednu remízu. Chlapci si na sebe teprve zvykají a souhra hráčů turnaj od turnaje roste.

Další turnaje nás čekají: