Stačí kliknout na položku v menu

Nebaví Tě se už doma dívat do počítače a na televizi?

Skončil(a) jsi některý z populárních sportů, a přesto chceš hrát kolektivní sport?

Nechceš být bábovkou a rád(a) by si se věnoval(a) něčemu co má smysl?

Chceš se naučit hrát tradiční sport, u kterého se musí myslet?

Přidej se k nám. Rádi Tě mezi sebe vezmeme a naučíme Tě všechno co dovedeme. Přijď se přesvědčit sám(a), s rodiči nebo starším sourozencem, najdi si družstvo, které Ti bude věkem nejbližší a přijď se podívat na některý trénink a vyzkoušej si co dovedeš. Jsme prima parta :).

Tréninky žáků a žákyň jsou každé úterý a čtvrtek v areálu sportovní haly.

Dny a časy tréninků
ÚTERÝ 16:00 - 17:00
ČTVRTEK                     16:00 - 17:30

Oddílové příspěvky

Příspěvky 2000,- Kč (nebo 1/2 ve výši 1000,- Kč) pro roční období 2019/2020 zasílejte na následující účet viz níže.  Členský příspěvek 400,- Kč se bude hradit začátkem roku 2020 nejpozději do konce února. Dbejte na správnost variabilního symbolu a zprávy pro příjemce, abychom mohli váš příspěvek správně zaúčtovat! Příspěvek je možné platit měsíčně po 250,- Kč trenérovi.
Číslo účtu: 176655107 / 0100
Variabilní symbol: rodné číslo dítěte
Zpráva pro příjemce: jméno dítěte – házená (např.: Novák - házená)
Veškeré další dotazy směřujte na p. Žďárského nebo p. Rybáře

4. TURNAJ DNE 27.10.2019

Se koná třetí turnaj starších žáků ve městě Jičín. Sraz sportovní hala TJ Slovan Varnsdorf  v --:-- ODJEZD. Nezapomeňte na chtíč vyhrát. Předpokládaný návrat je ---:-- - --:-- hod. Pokud bude výhra, jinak všichni včetně trenéra pěšky zpět :-D

Aplikace TÝMUJ JE PRO NAŠE HRÁČE A RODIČE. SE SOUHLASEM RODIČŮ SE DĚTI MOHOU ZAREGISTROVAT NA TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ZDE NEBO KLIKNI NA LOGO

Varnsdorfská házená - sezóna 2019/2020 začala

Vážení a milí sportovní příznivci, rád bych vás informoval o započaté sezóně 2019/2020 u našeho oddílu házené TJ SLOVAN Varnsdorf. V této sezoně jsme se spojili v kategoriích starších, mladších a mini žáků s nově vznikajícím oddílem házené TJ SLAVOJ Děčín. Dohodnutá spolupráce nám i SLAVOJI umožnuje udržet házenou ve všech výše zmiňovaných kategoriích. Touto dohodou vzniklo družstvo starších žáků hrajících pod hlavičkou TJ SLOVAN Varnsdorf a družstvo mladších žáků hrající za TJ SLAVOJ Děčín. Důvodem je malá základna dětí v obou klubech.

Varnsdorfští starší házenkáři již absolvovali dva turnaje. Turnaj v Liberci a ve Dvoře Králové nad Labem, kde bohužel nezískali ani bod. Mladší žáci hráli svůj první turnaj v Lovosicích a mají na svém kontě jednu výhru a jednu remízu. Chlapci si na sebe teprve zvykají a souhra hráčů turnaj od turnaje roste.

Další turnaje nás čekají:

MLŽ PŘIPRAVOVANÉ TURNAJE

ASK Lovosice B 13.10

HK Baník Most 19.10

TJ SLAVOJ Děčín 09.11

STŽ PŘIPRAVOVANÉ TURNAJE

LOKOMOTIVA Česká Lípa 13.10

HBC Jičín 27.10

TJ SLOVAN Varnsdorf (domácí turnaj) 10.11

Tímto vás zároveň zvu na domácí turnaj (vstupné zdarma), který bude posledním vystoupením našich starších házenkářů v podzimní části soutěže. Zároveň vás chci upozornit na vyhlašování nejlepšího házenkáře roku 2019, které se uskuteční den před turnajem Inter regionální ligy starších žáku a to 9.11. v naši sportovní hale ve Varnsdorfu. V rámci vyhlášení bude možnost sledovat turnaj našich nejmenších házenkářů v kategorii MINI. Jste srdečně zváni!